Простір дитинства

Група №1 «Капітошки».

Гімн групи:
Ми веселі Капітошки
В нас маленькі швидкі ніжки
Разом бігаєм, стрибаєм,
В різні ігри тут ми граєм.
Ми навчаємось в садочку
В нас прикольні тут деньочки
Ми розумні та кмітливі
Пустотливі та грайливі.
Картинки из мультфильма "Капитошка" (26 ФОТО) ⭐ memchik.club | Мультфильмы,  Картинки, Герои мультфильмов

У нас працюють:
Вихователі : Фокіна Олена Анатолівна, Кожушна Олена Василівна,
Шевченко Галина Миколаївна
Помічник-вихователя: Кординал Наталія Анатоліївна

Наше кредо: Приймаємо дітей такими , якими вони є. Допомагаємо діяти самостійно, пізнавати себе та вдосконалюватися, тому , що кожна дитина талановита і геніальна.

Напрямок: використовуючи технологію "Сендплей" (ігри з піском), сприяємо розвитку творчого потенціалу, уяви, фантазії, міжособистісних відносин, збереженню та зміцненю фізичного і психічного здоров'я. А також розвитку пізнавальних процесів, тактильно-кінетичної чутливості та сенсорики, розвитку мовлення та дрібної моторики рук, розвитку художніх здібностей, естетичного смаку, а основне стабілізації психологічного стану дітей.

Наші сподівання: Сподіваємося, що з самого раннього віку малюк навчиться помічати прекрасне у навколишньому, емоційно реагувати на нього, радіти красі, адже духовне становлення особистості залежить від відчуття прекрасного, здатності до естетичного сприймання, а з цього починається розвиток художніх здібностей.

 

 

Група №3 «Грайлики»

Гімн групи:
В нашій групі гарно грати,
Слід дітей усіх скликати.
Ось Івасик і Даринка,
Коля, Таня і Маринка.
Дуже гарні тут малята
Всі дружненько будуть грати.
Краще групи не шукай,
До нас швидше завітай.

У нас працюють:
Вихователі:Березовська Надія Володимирівна, Кожушна Олена Василівна,
Шевченко Галина Миколаївна 
Помічник вихователя: Перепічка Тетяна Сергіївна.

Наше кредо: Виховуючи малят ми взаємозбагачуємося.
Ми – це чарівна сім'я дорослих і малят , яка є джерелом суспільних радощів і відчуттів.

Напрямок:Повноцінний сенсорний розвиток та використання технології С.В. Циганової «Образотворча діяльність – джерело естетичних емоцій та розвитку дітей раннього віку» є доповненням до державної Базової програми «Я у світі» та дає педагогам групи можливість мати альтернативну психолого-педагогічну модель розвитку обдарувань дитини.

Наші сподівання:Кожного малюка матінка-природа наділила талантом. Сподіваємось, що в наших руках той дитячий талант засяє барвами веселки.

 

Група №5 «Колобочки»

Гімн групи:
Колобочки ми маленьки
І румяні й веселенькі
Наче в казці ми зростаєм
І малюєм ,і співаєм.
Любим слухати казки
І танцюєм залюбки..

У нас працюють:
Вихователі: Лютікова Олена Устимівна, Пучковська Оксана Василівна,
Шевченко Галина Миколаївна
Помічник вихователя: Каплун Ольга Миколаївна

Наше кредо: прагнемо доторкнутися розумом і серцем до кожної дитини , вселити в неї віру в успіх.

Напрямок: основне завдання – допомогти дитині накопичити уявлення про колір, форму, розмір предметів. Навчити їх орієнтуватися в навколишньому середовищі.

Наші сподівання:Маємо надію на те, що сходинки успіхів дітей нашої групи будуть приємними для вас, шановні батьки, і лише з вашою допомогою ми створимо для дітей світ прекрасного.

 

Група №2 «Гномики»

Гімн групи:
Гномики – щасливі
Гномики – веселі.
Дружні всі малята у нашій оселі.
Любим танцювати, гратись, веселитись,
Любимо навчатись, всі разом трудитись.

У нас працюють:
Вихователі: Андріюк Таїсія Володимирівна, Куліковська Маріна Василівна,
Шевченко Галина Миколаївна
Помічник вихователя: Маринчук Любов Вікторівна

Наше кредо: дошкільний вік – це унікальний вік.
За теорією Еріксона – характер дитини і всі її здібності формуються до шести років. І саме в цей період ми прагнемо вкласти в душі дітей , як можна більше чистого, доброго, світлого.

Напрямок: виховання всебічно розвиненої дитини неможливе без вивчення рідної мови, мова є найдивовижнішим і найдосконалішим творінням народної культури. І тому ми в своїй роботі впроваджуємо методику розвитку зв'язного мовлення Наталії Гавриш.

Наші сподівання:Сподіваємось ,що разом з батьками будемо виховувати у дітей культуру людських взаємин, прищеплювати навички взаємної поваги в спілкуванні та в спільній діяльності.

 

Група №7 «Ромашка»

Гімн групи:
Ми зростаєм , як ромашки
Саші, Каті і Наташки
Дуже любимо читати
І дорослим помагати
Ми кмітливими зростаєм
Україну прославляєм.

У нас працюють:
Вихователі: Рудзенько Інна Дмитрівна, Куліковська Маріна Василівна,
Панасюк Наталія Володимирівна 
Помічник вихователя: Побережська Ріта Леонідівна

Наше кредо:Дитина прийшла у світ і ми зобов'язані забезпечити їй належний освітній рівень, вкласти в неї частину своєї душі та серця.

Напрямок:дитина за своєю природою - дослідник, експериментатор, вона намагається пізнати цей світ у всьому його розмаїтті, щоб задовольнити природну потребу малюка в пізнанні сучасного світу використовуємо у своїй роботі освітню технологію "Кольорові палички Кюїзенера", яка сприяє розвитку в дітей математичних знань і вмінь.

Наші сподівання:
Забезпечуючи гармонійний та різнобічний розвиток малюків, сприяючи створенню належних умов для відкриття та освоєння життєвих реалій, ми маємо надію, що завдяки сумісним старанням педагогів та батьків, забезпечимо гармонійний та всебічний розвиток малюків.

 

Група №10 АБВГДейка

Гімн групи:
АБВГДейка зветься група так у нас
В ній проводимо свій час.
Любим весело ми грати
Букви вчити і читати.
В дружбі , злагоді зростаєм
Край свій рідний прославляєм..

У нас працюють:
Вихователі групи: Дремлюга Валентина Вікторівна, Федорук Олена Василівна,
Шклярук Юлія Ігорівна
Помічник вихователя: Ткаченко Наталя Володимирівна.

Наше кредо: прагнемо завжди любити. Розуміти і поважати дітей. Притримуємось принципу М.Монтесорі: кожна дитина – це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу.

Напрямок: направляємо свою  роботу на формування у дітей основних звичок й моделей соціальної поведінки, щоб збудити стійку зацікавленість дитини питанням дбайливого ставлення до довкілля, закласти основи її поведінки, орієнтованої на сталий розвиток.

Наші сподівання: Шановні батьки! Ми думаємо, що ви підтримаєте бажання дітей пізнавати нове, їх інтерес до пізнання букв і бажання навчитись читати самостійно.сподіваємось, що всі знання і уміння які ми даємо дітям принесуть їм користь.

 

Група №4 « Пізнайки».

Гімн групи:
Ми допитливі Пізнайки
Пізнаєм великий світ
Усе хочемо ми знати
Хоч нам зовсім мало літ
Як гніздечко пташка в'є?
Чому з неба дощик ллє?
Чому звірі не літають?
Скоро все на світі взнаєм
Ми допитливі, ми знайки
Тому звуть нас всі «Пізнайки».

Наше кредо: увібравши в себе море світла, дати дітям іскру знань. Прагнемо виростити добру, чуйну, і щиру людину і повести її в життя природними стежками.


У нас працюють:
Вихователі: Олійник Павліна Іпполітовна, Коврига Ірина Василівна,
Шклярук Юлія Ігорівна
Помічник вихователя: Коваль Надія Миколаївна.                                                                                                                               Асистент вихователя: Гладченко Наталя Олександрівна

Напрямок: екологічне виховання - це невичерпна краса де діти досліджують, пізнають , навчаються. Навчити дитину розуміти мову довкілля , відчути себе його часткою, ставитись до природного оточення з любов'ю – найважливіша проблема сьогодення і завтрашнього дня.

Наші сподівання:
Разом з батьками, прищепити дітям любов до природи. Навчити дітей не просто дивитись в природу, а й уважно придивлятись і бачити, прислухатись і чути, бути здатним співчувати кожній зламаній гілочці, знівеченому кущику, щиро бажати їм допомогти.

 
 

Група №9 «Совонька»

Гімн групи:
У малят – совенят мудрих справ багато:
Рахувати, малювати,
Креативно міркувати,
Розумашками зростати.

У нас працюють:
Вихователі групи: Чурпій Людмила Степанівна , Шевченко Галина Миколаївна,
Федорук Олена Василівна.
Помічник вихователя: Гуменюк Надія Анатоліївна
Наше кредо: велика сила любові до дітей допомагає нам торкнутися найтендітніших струн дитячої душі, помічати красу навколо себе, реагувати на неї щиросердним поривом.

Напрямок: Залучаючи до постійної організованої діяльності методику Л.Шульги «Барвиста радість» Вихователі групи «Совонька» послідовно збагачують уявлення дошкільнят про навколишній світ завдяки образотворчій діяльності. Малята в змозі самостійно створювати задум та за допомогою технічних умінь та навичок передавати його у змісті власних малюнків. Завдяки набутому досвіду діти без вагань визначають жанри живопису та знають особливості художнього матеріалу.

Наші сподівання: ми сподіваємось , що разом з вами , шановні батьки, подаруємо нашим дітям щастя насолоди прекрасним, яке завжди було і буде поряд із нами.

 
 

Група №11 «Калинонька»

Гімн групи:
Червоні кетяги калини
Горять вогнями усіма.
Такої дружньої родини
В садочку нашому нема.

У нас працюють:
Вихователі групи: Пічкур Оксана Борисівна, Коврига Ірина Василівна,
Шклярук Юлія Ігорівна
Помічник вихователя: Нагорна Марія Павлівна

Наше кредо: ми не шкодуємо часу,терпіння, щирості і любові для того, щоб наші малюки зрозуміли і запам'ятали: ми дуже любимо кожного з них і бажаємо їм тільки добра.

Напрямок: в нашій групі діти навчаються міркувати, грамотно обґрунтовувати свою точку зору, самостійно приймати рішення, не боятися завдань з багатьма варіантами розв'язку. В роботі з дітьми використовується інноваційна технологія «Логіки світу» І.Стеценко.

Наші сподівання:Об'єднавши зусилля ми разом з батьками зможемо сформувати у дітей оптимістичне світосприйняття, упевненість у завтрашньому дні, відчуття надійності, довіри та прихильності до людей, відчуття власної гідності .

 

Група №6 «Допитайлики»

Гімн групи:
Допитайлики, допитайлики
Ми діти веселі.
Зростають допитайлики у кожній оселі.
Чому, куди і як
Ми дуже хочем знати
У вас знайдеться час
Дозвольте запитати.

У нас працюють:
Вихователі групи: Вітюк Любов Степанівна, Зоріна Олена Анатолівна,
Шклярук Юлія Ігорівна
Помічник вихователя: Боровська Людмила Сергіївна

Наше кредо: діти мріють про свободу, рівність і братерство, це маленькі «чомусики» - вони всім цікавляться і ми стараємось про це не забувати. Ми пам'ятаємо:дитина має право на вибір, на свої помилки і уроки, на нашу чесність і повагу.

Напрямок: формувати початкові уявлення про дії та поведінку, орієнтованих на сталий розвиток, в екологічній, економічній та соціальній  сферах повсякденного життя.

Наші сподівання: діти, так як і дорослі страждають від невідповідності бажань і можливостей. Ми надіємось, що разом з вами дорогі батьки, ми подолаємо всі перешкоди на шляху до здійснення їх інтересів. Тоді життя буде прекрасне.

 

Група №8 «Читайлики».

Гімн групи:
Бог нам гарну мову дав,щоб ми не мовчали,
А всі літери й слова легко ми вивчали!

У нас працюють:
Вихователі: Бойко Галина Сергіївна, Зоріна Олена Анатоліївна,
Шклярук Юлія Ігорівна
Помічник вихователя: Сучок Ганна Іванівна.

Наше кредо:
До кожної дитини ключ знайти.
У праці результат хороший мати.
Упевнено і творчо до мети іти,
З любовю серце дітям віддавати.

Напрямок: як на заняттях так і в повсякденному житті сприяємо усвідомленню дітей необхідності збереження ресурсів планети і країни, сталого способу власного життя та особистої причетності до майбутнього суспільства і природи.
Наші сподівання: допомогти дітям увійти в реальний сучасний світ та пізнати його, залучити малят до загальнолюдських цінностей, навчити їх бути вмілими, комунікабельними,товариськими, сподіваємось шановні батьки на вашу підтримку і допомогу.

[caption id="attachment_259" align="alignnone" width="300"]  [/caption]
 

Група №12 «Здоров'ячки»

Гімн групи:
Ми звемось «Здоров'ячки»
В садочок ходим залюбки
В веселі ігри любим грати,
Спортсменами бажаємо стати.
Група ця – наш дружній дім,
Шлемо вітання друзям всім!

У нас працюють:
Вихователі:Черкас Неля Станіславівна, Пучковська Оксана Василівна,
Панасюк Наталя Володимирівна
Помічник вихователя: Дяченко Галина Сергіївна

Наше кредо: Ми прагнемо, щоб ніколи дитячі очі не були згаслими, щоб малюки росли впевненими у собі, здоровими і щасливими.

Напрямок: самостійне, свідоме й відповідальне виконання дитиною певних дій, поступальний розвиток її звичок та ціннісних орієнтацій щодо гармонізації суспільних відносин, економічно та екологічно доцільної поведінки, культури ресурсозбереження, здатності досліджувати, здійсновати самооцінку та самоконтроль своєї поведінки.

Наші сподівання: любов до спорту, сформовані позитивні, моральні та вольові риси характеру допоможуть нашим вихованцям в школі. Наполегливість, витримка при досягненні мети в подальшому житті.